تاریخ انتشار : شنبه 1 مرداد 1401 - 11:54
36 بازدید
کد خبر : 199817

دانلود زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 مرد خاکستری یک فیلم اکشن و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آنتونی و جو روسو، بر اساس فیلمنامه ای است که دومی با همکاری کریستوفر مارکوس و استفان مک فیلی بر اساس رمانی به همین نام از مارک گرینی در سال ۲۰۰۹ نوشته است. در این

دانلود زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 مرد خاکستری یک فیلم اکشن و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آنتونی و جو روسو، بر اساس فیلمنامه ای است که دومی با همکاری کریستوفر مارکوس و استفان مک فیلی بر اساس رمانی به همین نام از مارک گرینی در سال ۲۰۰۹ نوشته است. در این فیلم رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جسیکا هنویک، رژ ژان پیج، واگنر مورا، جولیا باترز، دانوش، آلفره وودارد و بیلی باب تورنتون ایفای نقش می‌کنند. این فیلم که توسط شرکت برادران روسو، AGBO تولید شده است، قرار است فرنچایزی را بر اساس رمان‌های مرد خاکستری گرینی شروع کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 رئیس سازمان سیا دونالد فیتزروی از قاتل محکوم دادگاه جنتری در زندان بازدید می کند. او در ازای کار برای آژانس به عنوان یک قاتل در برنامه سیرا، آزادی خود را به جنتری پیشنهاد می کند. جنتری نام رمز Sierra Six را می گیرد.

در ماموریتی در بانکوک، سیکس دستور می‌دهد تا هدفی را که مظنون به فروش اسرار امنیت ملی است، ترور کند. با این حال او قادر به انجام این کار مخفیانه بدون آسیب رساندن به غیرنظامیان نیست و مستقیماً به هدف حمله می کند و او را مجروح می کند. قبل از مرگ، هدف فاش می کند که او نیز در برنامه سیرا استخدام شده است و یک درایو رمزگذاری شده به او می دهد. شش سؤال از رئیس مرکز و رئیس عملیات دنی کارمایکل در مورد محتویات درایو، اما کارمایکل پریشان است.

سیکس درایو را به مارگارت کیهیل، مدیر سابق سیرا در پراگ می فرستد و از یک فیتزروی بازنشسته درخواست استخراج می کند. کارمایکل، لوید هنسن مزدور را استخدام می کند، یک مامور سابق سیا که به دلیل تمایلات اجتماعی اش از آژانس اخراج شده بود، تا سیکس را ردیابی کند و درایو را بازیابی کند. هنسن خواهرزاده فیتزروی و تنها عضو خانواده کلر را می رباید و او را مجبور می کند تا دستور کشتن شش توسط تیم استخراج را صادر کند.

با این حال سیکس آنها را می کشد و فرار می کند. کارمایکل زیردستان خود سوزان بروور را می فرستد تا بر هانسن نظارت کند و او را در صف نگه دارد، در حالی که هنسن فیتزروی را همراه با کلر در عمارتی در کرواسی گروگان نگه می دارد. شش برای دریافت مدارک جدید به وین می رود، اما تماس او به او خیانت می کند، جایی که او نجات می یابد و توسط مامور میدانی سیا، دنی میراندا، که شهرتش به دنبال سوء مدیریت سیکس در ماموریت بانکوک در حال نابودی است، اسیر می شود. شش او را متقاعد می کند که او را به دیدن کیهیل براند، جایی که او می تواند درایو را رمزگشایی کند، محتویات آن نشان می دهد که کارمایکل فاسد است و از منابع سیا برای استفاده خود سوء استفاده می کند.

هانسن چندین تیم از آدمکش ها را به خانه کیهیل می فرستد و کیهیل پس از منفجر کردن آپارتمانش می میرد تا به سیکس و میراندا فرصت فرار بدهد. آن دو به بیمارستانی پناه می برند که مزدور سان ماشین را از آنها می دزدد و به هانسن می آورد. شش و میراندا کلر را از طریق سیگنال بی سیم پخش شده از ضربان ساز او ردیابی می کنند. با ایجاد حواس پرتی میراندا، سیکس به عمارت نفوذ می کند و فیتزروی و کلر را نجات می دهد. فیتزروی در حالی که آنها فرار می کنند مورد اصابت گلوله قرار می گیرد، در حالی که سان پس از اینکه از تمایل هانسن برای کشتن کودکان منزجر می شود، به میراندا رانندگی می کند.

زیرنویس فیلم The Gray Man 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Gray Man 2022 فیتزروی خود را با نارنجک می کشد تا فرار سیکس و کلر را بپوشاند، اما هنسن کلر را گروگان می گیرد و او را به یک پیچ و خم پرچین می کشاند. هانسن پس از یک بن بست، کلر را رها می کند و با سیکس می جنگد. با این حال، قبل از اینکه سیکس بتواند او را بکشد، هنسن توسط بروئر مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود، که به سیکس می گوید که قصد دارد اقدامات کارمایکل را به هانسن سنجاق کند تا اهرمی بر او به دست آورد. در ازای امنیت کلر، سیکس و میراندا مجبور به همکاری در این پوشش می شوند، اما در نهایت هیچ اقدامی علیه کارمایکل انجام نمی شود. شش دستگیر شده و کلر در مکانی مخفی قرار می گیرد، اما او موفق می شود دوباره او را پیدا کند و آنها فرار می کنند.

این پروژه برای اولین بار در نیو ریجنسی راه اندازی شد و جیمز گری قرار بود فیلمنامه ای را که توسط آدام کوزاد نوشته شده بود در ژانویه ۲۰۱۱ کارگردانی کند. براد پیت در ابتدا برای بازی در فیلم انتخاب شد، اما در اکتبر ۲۰۱۵ او و گری دیگر درگیر فیلم نبودند. شارلیز ترون برای بازی در نسخه‌ای از فیلم با تعویض جنسیت در سونی پیکچرز وارد مذاکره شد و آنتونی و جو روسو فیلمنامه را نوشتند.

هیچ پیشرفت دیگری تا جولای ۲۰۲۰ اعلام شد، زمانی که برادران روسو برای کارگردانی فیلم اعلام شد، بر اساس فیلمنامه ای از جو روسو، کریستوفر مارکوس و استفن مک فیلی، با مطالب اضافی توسط آنا گرگوری، چارلز لیویت، رت ریس، جو شراپنل، و پل ورنیک، برای نتفلیکس، با هدف ایجاد یک فرنچایز. رایان گاسلینگ و کریس ایوانز برای بازی در این فیلم انتخاب شدند. در دسامبر، Dhanush، Ana de Armas، Jessica Henwick، Wagner Moura و Julia Butters به ​​بازیگران اضافه شدند. Regé-Jean Page، Billy Bob Thornton، Alfre Woodard، Eme Ikwuakor و Scott Haze در مارس ۲۰۲۱ به بازیگران پیوستند. یک مقاله در آوریل در مورد تیراندازی در پراگ، مایکل گاندولفینی را در گروه بازیگران قرار داد. در می ۲۰۲۱، DeObia Oparei به بازیگران فیلم پیوست.

زیرنویس The Gray Man 2022 - بلو سابتایتل

فیلمبرداری قرار بود در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱ در لانگ بیچ، کالیفرنیا آغاز شود، اما به ۱ مارس بازگردانده شد. پیج نقش خود را در ماه اول فیلمبرداری به پایان رساند. این فیلم در بهار در اروپا فیلمبرداری شد، با مکان هایی از جمله پراگ، جمهوری چک، Chateau de Chantilly در فرانسه و کرواسی. فیلمبرداری در پراگ از ۲۷ ژوئن ۲۰۲۱ انجام شد. فیلمبرداری در ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱ به پایان رسید.

مرد خاکستری در ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲ اکران محدودی را آغاز کرد و پس از آن در نتفلیکس در ۲۲ جولای اکران شد. اگرچه نت‌فلیکس درآمدهای سینمایی را برای عناوین خود گزارش نمی‌کند، خودی‌های توزیع تخمین می‌زنند که این فیلم حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار از حدود ۴۰۰ سینما در آخر هفته افتتاحیه‌اش ساخته شده است.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۵۰ درصد از ۱۷۷ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۵.۶/۱۰ مثبت است. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «مرد خاکستری طرحی پر ستاره از یک اکشن هیجان‌انگیز دارد، اما مملو از بقایای ولرم از فیلم‌های به مراتب بهتر است.» Metacritic که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، به فیلم امتیازی اختصاص داد. از ۴۹ از ۱۰۰، بر اساس ۵۵ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.